Januárové kolo ukončené.

Máme ukončené aj kolo januárové. V prvom rade chcem zagratulovať víťazovi kola Maťovi Polgárovi, ktorý sa prvý krát stal víťazom mesačného kola.

V rade druhom ma teší, že sa odohrali takmer všetky naplánované zápasy. Pred nami sú ešte dve plné kolá, februárové a marcové. Po februárovom kole sa bude posledný krát v rámci skupín postupovať a zostupovať. V kole marcovom už postup, ani zostup zo skupiny nebude a finálne postavenia hráčov po marcovom kole bude premietnuté do pavúka vyraďovacích zápasov. Do tejto časti – vyraďovacích zápasov postupujú všetci hráči zo skupín A až D, čiže 24 hráčov. Hrať sa bude od 15.-25.4.2019 následne príde finálový deň v ktorom sa odohrajú zápasy o 3. miesto a finálový zápas. Finále predbežne plánujem na piatok 26.4. od 18:00 v hale Baseline, kde po ukončení finálového zápasu bude záverečná párty pre všetkých.

Nové tabuľky sú už pripravené a zverejnené na webovej stránke ligy, všetkým držím palce, nech forma vrcholí a zranenia nech nás naďaleko obchádzajú. Februárové kolo sa hrá do 10.3.2019